Çayırova Westinghouse Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Çayırova Westinghouse servisi 2014 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Çayırova Westinghouse Servisi, 10 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Çayırova Westinghouse servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Çayırova Westinghouse servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Çayırova Westinghouse Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

Çayırova Westinghouse Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

Çayırova semtlerine Westinghouse Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Çayırova Westinghouse servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Çayırova Westinghouse Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya, klima, kombi, televizyon modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Çayırova Westinghouse beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Çayırova Westinghouse servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 1 kez ziyaret edildi.