Kocaeli Vestel Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Kocaeli Vestel servisi 2014 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Kocaeli Vestel Servisi, 10 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Kocaeli Vestel servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Kocaeli Vestel servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Kocaeli Vestel Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

Kocaeli Vestel Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

Kocaeli semtlerine Vestel Beyaz Eşya Klima Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Kocaeli Vestel servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Kocaeli Vestel Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya, klima, kombi, televizyon modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Kocaeli Vestel beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Kocaeli Vestel servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 7 kez ziyaret edildi.

One thought on “Kocaeli Vestel Servisi”

Comments are closed.