Kocaeli Televizyon Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Kocaeli Televizyon servisi 2014 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Kocaeli Televizyon Servisi, 10 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Televizyon arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Kocaeli Televizyon servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Kocaeli Televizyon servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Kocaeli Televizyon Servisi ile Kalıcı Kalite

Kocaeli Televizyon Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

Televizyon Servisi – Lcd – Plazma – Led TV

Kocaeli semtlerine Televizyon Servisi Lcd & Plazma & Led Tv Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Kocaeli Televizyon servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Kocaeli Televizyon Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm Televizyon modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Kocaeli Televizyon servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Kocaeli Televizyon servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 192 kez ziyaret edildi.