İzmit General Electric Servisi
Kocaeli Kombi Servisi

Kocaeli Kombi Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Kocaeli Kombi servisi 2014 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Kocaeli Servis Merkezi, 10 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Cihazınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Kocaeli Kombi servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Kocaeli Kombi Servisi ile Kalıcı Kalite

Kombi Servis Hizmetleri

Kocaeli semtlerine Kombi Servis Bakım Onarım hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

teknik servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Kombi Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm Kombi modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Teknik servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Kocaeli Kombi servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kocaeli Kombi Servis

Bugün: 1 kez, Toplam: 270 kez ziyaret edildi.