Kartepe Arçelik Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Kartepe Arçelik Servisi 

Firmamız sizlere Kartepe Arçelik servisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Arçelik marka tüm her türlü elektronik cihazlarınızı artık firmamıza getirebilirsiniz. Bu anlamda özellikle beyaz eşyalar; çamaşır makinesi ya da diğer beyaz eşyalarınız garantili ise çözümü yine firmamız tarafından sizlere sunuluyor. Bildiğiniz gibi artık Arçelik marka kombi gibi cihazları günümüzde sıkça kullanılıyor.

Bakım ya da arıza tespiti bu durumda tecrübeli ekip arkadaşlarımız tarafından yapılıyor. Klima cihazlarınız dahi artık firmamızın servisi olduğu alanlar arasına giriyor. Bu yüzden gerek parça tedariği, gerekse arıza tespiti firmamız tarafından yapılıyor. Dolayısıyla eğer fırın gibi hassas mekanizmaya sahip olan ve parça tedariği zor olan beyaz eşyalarınız bulunuyorsa özellikle sizlere Arçelik marka konusunda hizmet vermekteyiz. Yetkili servis olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Kartepe Arçelik Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

Kartepe Arçelik Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

Kartepe semtlerine Arçelik Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Kartepe Arçelik servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Kartepe Arçelik Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Bulaşık Makinası Arızası Giderilir Mi?

Kişilerin en fazla yaşadığı sorunlardan birisi de bulaşık makinesi arızalarıdır. Özellikle de sepetin sorunlu olması konusudur. En fazla yaşanan sorunlar arasında yer alması nedeni ile firmamız makinenizin sorununu en kısa sürede onarmaktadır. Dolayısıyla kullanıcı hatası olan bu durumda yine parça tedariği firmamız tarafından yapılıp, değişimi sağlanıyor. Firmamız bu anlamda Arçelik teknik servisi olarak sizlere Kartepe ’de hizmet vermeye devam ediyor. Sizlere en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmaya devam ediyoruz. Fiyat bilgisi verilmeden bu anlamda parça değişimi ve siparişi verilmiyor. Sizlerde firmamızdan her türlü hizmet almak istediğinizde firmamız ile iletişime geçebilir ve bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 18 kez ziyaret edildi.