Karamürsel Televizyon Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Karamürsel Televizyon servisi 2014 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Karamürsel Televizyon Servisi, 10 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Karamürsel Televizyon servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Karamürsel Televizyon servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Karamürsel Televizyon Servisi ile Kalıcı Kalite

Karamürsel Televizyon Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

Karamürsel semtlerine Televizyon Beyaz Eşya Klima ve Televizyon Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Karamürsel Televizyon servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Karamürsel Televizyon Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm Televizyon modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Karamürsel Televizyon servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Karamürsel Televizyon servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 1 kez ziyaret edildi.