İzmit Siemens Servisi
İzmit Siemens Servisi

İzmit Siemens Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

İzmit Siemens servisi 2014 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan İzmit Siemens Servisi, 10 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan İzmit Siemens servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

İzmit Siemens servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

 

İzmit Siemens Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 

İzmit Siemens Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

İzmit semtlerine Siemens Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

 

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

 

İzmit Siemens servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren İzmit Siemens Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya, klima, kombi, televizyon modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren İzmit Siemens beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. İzmit Siemens servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 28 kez ziyaret edildi.