Kocaeli Petek Temizleme Servisi

İzmit Petek Temizleme Makinalı Petek Temizliği !

İzmit  Petek Temizleme Servisi 2014 yılından beri;

İzmit Petek Temizleme

İzmit  Petek Temizleme

Gündelik yaşamda kullanılan çok fazla türden ürün bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de peteklerdir. Petekler ısınma amaçlı olarak evlerde, işyerlerinde, otellerde, okullarda kısaca insanın olduğu her yerde bulunur. Doğalgaz ya da kömürlü olan sistemlerde kullanılan peteklerin veriminin artması ve sorun olmadan çalışması için profesyonel bir biçimde temizlenmesi gerekir. Biz de İzmit  petek temizleme firması olarak peteklerinizin en iyi şekilde temizlenmesine yardımcı oluyoruz.

İzmit  Petek Temizleme danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek kombinizin sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

İzmit  Petek Temizleme ile Kalıcı Kalite

Kocaeli Servis Merkezi olarak hizmet verdiğimiz semtler

Derince  semtlerine Petek Temizleme Kombi Bakımı ve Kombi Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

1+1 Daire Petek Temizleme

2+1 Daire Petek Temizleme

3+1 Daire Petek Temizleme

4+1 Daire Petek Temizleme

5+1 Daire Petek Temizleme

6+1 Daire Petek Temizleme

İzmit  Petek Temizleme firmaları arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren servisimiz, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Firmamız uzun zamandır sektörde olup sektörün tüm beklentilerine kesintisiz olarak yanıt verir. Öncelikle müşteri memnuniyeti ile çalışır. Petek temizliği rastgele yapılabilecek olan bir iş değildir. Başlı başına bir uzmanlık gerektirdiği için alanında uzman ve deneyimli kadrolar ile hizmet verilir. Biz firma olarak son sistem teknoloji kullanıyoruz ve makineli petek temizleme yapıyoruz. Her bir petek ayrı ayrı hijyen kurallarına uyarak çevreye hiç bir zarar vermeden temizleniyor. Bu noktada en önemli olan farklarımızdan bir tanesi ise ne tür bir petek olursa olsun ilaçsız petek temizleme yaptığımızdır. Müşterilerimize tamamen doğal çözümler sunan bir kuruluşuz

Petek Temizleme Faydaları Nelerdir?

Uygun fiyatlı petek temizleme işlemi yerine getirilir. Belli bir ücret söylemek doğru değildir. Yapılan işleme ve aynı zaman da bulunan petek sayısına göre fiyatlarda değişiklik olur. Ancak pete temizliği yapıldıktan sonra hem faturada düşme olur hem de daha iyi ısınmaya başlarsınız.

  • Peteklerde ısının her yere aynı verimle dağılamaması, özellikle peteklerin alt kısmlarında oluşan tortular nedeni ile alt tarafların ısınmaması ve bazı radyatörlerin hiç ısınmaması gibi sorunlar gözlemlenmiştir .
  • Tesisat ve peteklerde oluşan kirliliğin kombiye taşınması sonucunda, pompa ve eşanjör sorunlarının yaşanması .
  •  Kireç ve tıkanma nedeni ile eşanjörün istenilen sıcak suyu üretememesi.
  •   Kir ve tortu nedeni ile, kombinin 2-3 dakika zarfında yüksek dereceye ulaşıp kendini kapatması sonucu sirkülasyonun yapılamaması.
  •   Sistemin çürümesi, yerden ısıtma borularında çatlakların oluşması.

Petek temizliği fiyatları neye göre belirlenir ? Petek temizleme fiyatı kombili sistemlerde petek adetinegöre bilirlenir. Firmamız 2023 petek temizleme fiyatlarını  1 ile 6 petekli daireler 549 TL olarak belirledi ancak 6 peteği geçen daireler için ve dubelex daireler için ekstra ücret sunuyoruz. Petek temizleme fiyatını etkileyen diğer husus dairenin dublex veya daha büyük olması normal dairelerin temizliği 3 barlık makine kullanılarak yapılırken. Daha büyük meanların temizliği 4 bara kadar ayarlanabilir özel makineler kullanarak temizliyoruz. Bu işlemde seçmece yapılmaz yani dairede toplam petek adeti kadar peteklerin temizlemesi gerekir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 268 kez ziyaret edildi.