İzmit LG Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

İzmit LG servisi 2014 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan İzmit LG Servisi, 10 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan İzmit LG servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

İzmit LG servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

İzmit LG Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

İzmit LG Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

İzmit semtlerine LG Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

İzmit LG servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren İzmit LG Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya, klima, kombi, televizyon modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren İzmit LG beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. İzmit LG servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 12 kez ziyaret edildi.