Darıca Demirdöküm Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Darıca Demirdöküm servisi 2014 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Darıca Demirdöküm Servisi, 10 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Darıca Demirdöküm servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Darıca Demirdöküm servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Darıca Demirdöküm Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

Darıca Demirdöküm Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

Darıca semtlerine Demirdöküm Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Darıca Demirdöküm servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Darıca Demirdöküm Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya, klima, kombi, televizyon modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Darıca Demirdöküm beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Darıca Demirdöküm servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 4 kez ziyaret edildi.