Başiskele Vestel Servisi

Başiskele Vestel Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Başiskele Vestel Servisi

Başiskele Vestel servisi 2014 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Gölcük Arçelik Servisi, 10 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Vestel Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Gölcük Vestel servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Başiskele Vestel servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Neden Biz?

  • Deneyimli ve Sertifikalı Teknisyenler
  • Hızlı ve Güvenilir Hizmet
  • Düzenli Bakım ve Onarımlar
  • Yedek Parça Temini
  • 7/24 Teknik Destek

Ev eşyalarınızı ilk günkü gibi sağlıklı ve verimli kullanmak için bize güvenin. Hemen arayın, profesyonel çözümlerle konforunuzu güvence altına alalım!”

Başiskele Vestel Beyaz Eşya Televizyon Servisleri

Teknik Ekip olarak hizmet verdiğimiz semtler

Başiskele semtlerine Beyaz Eşya Klima Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Başiskele Vestel Servis Garanti Kapsamı

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Başiskele Vestel servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Kocaeli Teknik Servisleri , garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya, klima, kombi, televizyon modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 13 kez ziyaret edildi.